Elukeskkond

Inimesed veedavad 90% päevast siseruumides. Ruumides kasutatavate materjalide mõju inimestele on suurem kui kunagi varem.

Õlitatud põranda eelised

Õlitatud pinna eelised on meeldiv kontakt puiduga, võimalus parandada kahjustunud koht ilma kogu põrandat töötlemata ning niiskusvahetusest tekkiv positiivne mõju toakliimale.

Kemikaalideta

Mafi põrandalaudu viimistletakse naturaalsete linaseemneõlil põhinevate õlidega ning lastakse seejärel õhu käes kuivada. Õli imbub sügavale puitu ega tekita puidu pinnale kilejat kihti. Õli imbub kogu pealmisesse kihti ning tugevdab seda nii seest kui väljast. Nii jäävad poorid avatuks, et puit saaks hingata ja taastuda.

Usaldatud ja toetatud astma- ja allergialiitude poolt üle maailma.

 

Hingav ja niiskust reguleeriv

Naturaalne puit on eluruumidesse täiuslik valik ning sellel on mitmeid tervistavaid omadusi. Naturaalsus tähendab, et puidu pinnal asuvad poorid ei ole suletud, vaid jätkub pidev niiskusvahetus.

Puit, millele tehakse aeg-ajalt märgpuhastust, toimib teie kodus nagu õhupuhastaja. See puhastab õhku, eemaldab mürkained ja allergeenid, reguleerib õhuniiskust, hajutab staatilisi laenguid ning juhib elektroonilise sudu taset. See kõik toimub tänu puidu bioloogiliste protsessidega seotud passiivsele ja naturaalsele kapillaarsusele.

Puhas elukeskkond

Naturaalsetel puitpindadel paraneb märgatavalt ka hügieen. Puit hävitab tänu oma looduslikele omadustele baktereid ja pisikuid. Puit ei ole bakterite jaoks hea elukeskkond. Bakterite, pisikute ja mustuse hävitamiseks piisab vaid kuuma vee ja Mafi loodusliku leeliselise pesuvahendiga pesemisest. Nii hooldate samal ajal ka puidukiude. Tulemuseks on puhas ja hügieeniline pind.

Põrand on puidule loogiline valik, kuid mitte ainult.

Tooted