Tootest

Õige parketi valimisel on laua konstruktsioon pinnaviimistluse kõrval tähtsaim kvaliteedinäitaja.

Sümmeetria on oluline

Mafi kolmekihiline sümmeetriline konstruktsioon koosneb samast puidust valmistatud ja sama termilise töötluse saanud pealmisest kihist ja alumistest kihtidest.

Tulemuseks on võrdselt tugevad kihid, mis ei lase puidul nii palju mängida (st paisuda ja kahaneda). Keskmine kiht on valmistatud Austria männist, mis on 90 kraadi all ristliimitud ja pakub lisastabiilsust. Pehme okaspuu lisab painduvust, mis vähendab põrandalaua jäikust.

Loe pikemalt

Puidu toonid ja liigid

Mafi toodetega saavutatavate toonide arv on piiramatu. Valikus on üle 9 erineva puidu liigi ja lõputud võimalused just teile sobiva tooni saamiseks. Kuna iga Mafi põrand valmib tellimusel, on iga detail võimalik väiksemagi täpsuseni paika panna.

Valikus üheksa erinevat puiduliiki:

  • Pöök
  • Douglas kuusk
  • Tamm
  • Saar
  • Kuusk
  • Lehis
  • Must pähklipuu
  • Nulg
  • Seedermänd

Saavuta täpselt selline toon, nagu vaja:

Viimistlusvõimalused

Lisaks siledale pinnaviimistlusele on Mafi valikus ka mitmeid erilisi viimistlusi.

Mafi parkettpõrandaid pole vaja eramajades üle õlitada, piisab vaid sooja vee ja puitpõrandate puhastusvahendiga hooldamisest. Põrand muutub aja möödudes aina tugevamaks.

Hooldamine

Puhastusvahendi kõrge õlisisaldus toimib iga kord nagu kerge õlitamine. Nii saab põrand korraga nii puhastatud kui ka hooldatud. See hoiab palju aega kokku ja põrandat ei pea uuesti üle õlitama.

Loe lisaks

Kuidas põrandat
puhastada?

Puhastusvahendil on antibakteriaalsed ja antiseptilised omadused. Kõrge õlisisaldus suurendab põranda vastupanuvõimet plekkidele ja kahjustustele.

Avatud pooridega pindu, näiteks Mafi naturaalseid puitpõrandaid, võib puhastada palju niiskema lapiga kui tavalisi puitpõrandaid. Tähtis on, et vesi oleks soe ja lisatakse ainult selleks ette nähtud põrandapesuvahendit. Vastasel juhul võib puit kuivama hakata. Erinevalt suletud pooridega põrandatest on Mafi põrandatelt lihtne mustust ja plekke maha pesta. Veel üks selle pinna eelis on lihtne parandamine – parandustöö saab läbi viia vaid kahjustatud alal ja selleks ei pea üle käima kogu põrandapinda.

Põrand on puidule loogiline valik, kuid mitte ainult.

Tooted